Silvestrovsky nabušené radio neboli PF 2021

Končí hodně podivný rok s čínskou chřipkou. Nastala ekonomická, kulturní, společenská, turistická, restaurační a já nevím jaká ještě, devastace lidstva. Do roku 2021, který, věřím, bude pro nás pro všechny úspěšnější, přeji všem pevné zdraví, hodně optimismu, štěstí a a příjemně strávený čas poslechem oblíbené muziky. I v roce 2021 tu pro vás všechny bude KALI MUSIC. Vše dobré přejí Jirka a Martin.

Úplně poslední letošní příspěvek, to jsou živáky z různých koncertů a vystoupení mých oblíbenců. Někteří slavní hodně, jiní méně, další pro někoho zcela neznámí. To vůbec nevadí. Bohužel někteří již nejsou mezi námi. Letos těch živých koncertů moc nebylo, tak to pojďme společně napravit aspoň o Silvestra. Pohodlně se usaďte, něco dobrého nalijte do sklenky a můžeme začít.

Začneme stylově. I ten, kdo nemá rád covery, nechť se mrkne. Klasika Stairway To Heaven v podání skupiny Heart. V hledišti všichni žijící členové Led Zeppelin, tehdejší americký prezident Obama, za bicími mladý Bonham. Úchvatné.

The Cure

Captain Beefheart

Miles Davis

Nina Simone

Talking Heads

Blondie

Frank Zappa

John Lee Hooker, Carlos Santana, Etta James

Siouxsie And The Banshees

David Bowie

Can

Mahavishnu Orchestra

Pink Floyd a Syd Barrett

Jeff Buckley

Roland Kirk živě v Praze 1967

Wire v roce 1977

The Smiths

Public Image Limited

Talk Talk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com