Staré desky – 102. díl

Další pokračování o zapomenutých albech je připraveno. Přeji příjemný poslech, přátelé.

Angletrax – 1979

Londýnská post punková, new wave kapela se svým jediným albem a super ženským zpěvem (Wendy Herman). Zatím bez reedice. Paráda!

The Delinquents – 1981

Jednodesková punk rocková, punk popová kapela z amerického Austinu. Střídající se mužský a ženský zpěv (Brian Curley a  Melinda Curley). Někde mezi Blondie a The B 52´s. Reedice dosud není.

This Kind Of Punishment – A Beard Of Bees (1984)

Nejlepší post punková kapela z Nového Zélandu, jejich druhé a nejlepší album. Ústředními postavami byli bratři Jefferiesové – Graeme a Peter. Fantazie! Na CD sehnatelné.

Trèfle – Reflet (1978)

Jednodesková francouzská prog rocková pětičlenná kapela pocházející z Avignonu. Svou kvalitou patří po bok slavnějších freancouzských skupin (Ange, Weidorje nebo Atoll). Zajímavostí je jméno bubeníka. Joannes Kotchian, což nápadně připomíná jméno našeho věrného posluchače a čtenáře, pana Jiřího Kociána, kterého tímto zdravím. Zpíváno francouzsky a v reedici nevyšlo. Nádhera.

Thrower, Spillane, McFarland – Blue John (1973)

Jediné album amerického acid psych folk rockového tria. Brad Thrower, Jim Spillane a Joanie McFarland. V reedici vyšlo neoficiálně a bez souhlasu autorské trojice. Náramné album!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com